Sinks Mix 350 P chrom lesklý AVMI350PCL

Stojánková dřezová baterie s vytahovací koncovkou Sinks MIX 350 P v povrchové úpravě chrom lesklý.   Patří mezi nejoblíbenější typy v naší nabídce. Výsuvná koncovka s...
3 049 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z KupToTu.cz

Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma95 % • 13 115 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma96 % • 1 009 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 340 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 329 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 1 064 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč96 % • 659 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma97 % • 47 766 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma249 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma100 % • 165 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma3 568 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma1 382 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma738 neověřených recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma96 % • 1 040 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč273 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 249 155 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek75 Kč425 recenzíDalší informace

kuchyňské
Styl
moderní
Se sprchou

Patří mezi nejoblíbenější typy v naší nabídce. Výsuvná koncovka s perlátorem. Výhodou je 5 letá záruka na kartuši.

•     Kuchyňská baterie s výsuvnou koncovkou s perlátorem
  •     Otočné raménko o 200°

Obsah balení:

•     Kuchyňská baterie
  •     2 ks připojovací hadice délky 350 mm
  •     Montážní materiál

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Dřezova-baterie.cz

ešte som ju nevyskúšal

• design
    • kvalita, špatná manipulace s vytahováním koncovky baterie, páka (kovovový váleček) na závit.

Po třech letech uhnil (zrezavěl) závit koncovky páky baterie, což mělo za následek vypadnutí koncového držátka baterie na pouštění vody. Náhradní díl (páka baterie) není nikde k sehnání. Příště už žádnou italskou značku dřezové baterie, kterou prodává jen několik málo eshopů a v kamených prodejnách ji nikde neprodávají.

• , zakoupeno v dřezy-drtiče

Jsem spokojená

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

zatím nevyzkoušeno

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• krásná moderní a za super cenu :-)

všem doporučuji, za skvělou cenu krásný kousek do naší nové kuchyně

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Doporučuji tuto baterii, je dobře udělaná, perfektně se ovládá a navíc vypadá skvěle.

Zaujal mně především design.Až jsem baterii začala užívat, tak jsem byla nadšená. Je lehce ovladatelná a padne krásně do ruky. A ta sprška, je také výborná.A nakonec i cena .

• pekna
    • prakticka
    • nenasel jsem jinou podobnou
    • zaruka
    • nema sprchu, ale jen perlator
    • cena. na sve provedeni se mi zda draha, ovsem asi proto, ze nema konkurenta
    • kvalitu a vydrz zjistime az za par let

libi se mi, ze ma vytahovaci cele raminko a ne jen koncovku. mohla by tak mit dlouhou zivotnost ve spoji. drzi pevne, nevykla se. zpacovani se zda dobre a velmi dobre padne do ruky. v jednoduchosti je krasa. konkurenta ani drazsiho jsem nenasel. vse ostatni je v jinem stylu. skoda jen te ceny. realna cenovka by ji slusela o 500 mene .

• Za tu cenu pěkná.
    • Zatím není namontovana.

Cena dobrá, funkčnost uvidíme po namontování..

• všechno, funguje parádně

• Potřebovali jsme náhradní hadici a poslali nám ji.
    • Se sprchou se nemanipuluje zrovna ideálně,zůstává v ruce docela velký kus ramínka.

Za tuto cenu bych lepší určitě nepořídila.Žádnou pachuť voda nemá.